W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, serdecznie zapraszamy do współpracy kandydatów, posiadających już profesjonalne doświadczenie z zakresu ekonomii lub rachunkowości, jak również absolwentów kierunków ekonomicznych oraz studentów ekonomii, których zakres zainteresowań pokrywa się ze specjalizacją naszej grupy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy oddziałów w poszczególnych państwach:

  • CZ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • SK: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • PL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • HU: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualne oferty znajdą Państwo w sekcji „Aktualne oferty pracy”. W razie zainteresowania pracą w naszej firmie prosimy postępować zgodnie z warunkami wskazanymi we właściwym ogłoszeniu. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane zgodnie z „Zasadami przetwarzania danych osobowych”.

Aktualne oferty pracy